Paskutinis aukštas – II dalis. Privalumai

Dažnai girdime, kaip ieškantys naujo buto žmonės pabrėžia „tik ne pirmas ir ne paskutinis aukštas“! Ne paslaptis, kad pirmame ir paskutiniame aukšte esantys butai pasižymi specifinėmis charakteristikomis, kurios gali tapti galvos skausmu arba maloniu priedu juose gyvenantiems.

Tęsiame klausimo “Ar verta pirkti butą paskutiniame aukšte?” aptarimą. Prieš tai išnagrinėjome tokio pasirinkimo trūkumus, susipažinti su kuriais galite čia – „Paskutinis aukštas – I dalis. Trūkumai„.

Dabar aptarsime gyvenimo viršutiniame aukšte privalumus. Užbėgant už akių, pasakysime, kad mūsų manymu gyvenimas “viršuje” turi daugiau pliusų, nei minusų. Ypač kalbant apie naujos statybos daugiabučius.

Privalumai:

  • Jei name yra taip vadinamas techninis aukštas tarp paskutiniame aukšte esančio buto lubų ir stogo, jis apsaugos nuo pratekėjimų, o taip pat saulės kaitros bei šalčio, sklindančių nuo stogo.
  • Jūs išvengsite smalsių žvilgsnių pro langus, jei gyvensite aukštai. Jeigu priešais nėra kito tokio aukšto pastato, Jūs galėsite gyventi be užuolaidų arba naudoti jas tik kambariui dekoruoti.
  • Kaimynų iš viršaus nebuvimas – šį privalumą neabejotinai įvertins tie, kam teko gyventi po butu, kur auga mažamečiai vaikai arba mėgstantys vakarėlius ir šokius jaunuoliai.
  • Vaizdas pro langą yra kuo aukščiau, tuo geresnis. Jeigu Jums pasiseks, galėsite mėgautis kylančios arba besileidžiančios saulės vaizdais. Miestas būna ypatingai gražus vakarais šviečiant žibintams.
  • Kaimynai iš viršaus neužpils Jūsų buto. Nėra kaimynų – vienu pavojumi mažiau J
  • Geresnis apšvietimas. Aukštai gyvenantys žmonės turi daugiau saulės šviesos – jos neužstoja kiti namai ar medžiai.
  • Mažiau dulkių ir purvo. Įrodyta, kad dulkėms, kurios kyla nuo pravažiuojančių automobilių ir kitų eismo dalyvių, vėjas neleidžia kilti aukštai. Tad Jūsų bute bus švaresnis oras, Jūs lengviau kvėpuosite ir galėsite rečiau tvarkytis.
  • Mažiau triukšmo. Vietoj pravažiuojančių automobilių ir besikalbančių žmonių triukšmo Jūs girdėsite vėjo ošimą. Nes iš apačios sklindantys garsai bus tuo tylesni, kuo aukščiau nuo jų Jūs būsite. O vėjas, atvirkščiai, viršuje yra didesnis.
  • Vanduo iš šildymas šiuolaikiniuose namuose paduodamas iš viršaus į apačią, tad Jūs niekada nesiskųsite silpna srove ar šaltais radiatoriais.

Kai kurie čia paminėti privalumai gali būti Jums esminiai, kaip pavyzdžiui, vaizdas pro langą arba tylesnė aplinka. Kai kurie atvirkščiai, pasirodys visai nesvarbūs. Tas pats ir su ankstesniame straipsnyje aprašytais trūkumais. Kiekvieno situacija unikali ir pasirinkimas individualus.

Būsime laimingi, jeigu atkreipsime Jūsų dėmesį bent į vieną anksčiau neįvertintą aplinkybę, dėl kurios būsite tikresni dėl savo pasirinkimo arba, atvirkščiai, – suprasite vos nesuklydę. Kuo daugiau informacijos, kuo geresnis Jūsų pasiruošimas – tuo laimingesni būsite įsikėlę į naujus namus.

O jegu norėsite pasitarti – mes visada Jūsų paslaugoms.

Dalintis
Žymos: , , , , ,