Konsultavimas

Sąžiningas ir efektyvus Jūsų interesų atstovavimas yra pagrindinis mūsų darbo prioritetas.

Nusprendus parduoti savo nekilnojamąjį turtą, galite pasinaudoti brokerio paslaugomis (plačiau apie tai – čia) arba užsiimti pardavimu patys. O galbūt sulaukėte pasiūlymo parduoti turtą, bet nesate tikri, ar siūloma kaina gera. Bet kuriuo atveju Jums bus naudinga pasikonsultuoti su specialistu prieš pradedant aktyvius veiksmus.

Profesionalus brokeris ne tik padės nustatyti nekilnojamojo turto kainą, remdamasis buvusiais panašių objektų sandoriais ir atsižvelgamdas į aktualią situaciją rinkoje, bet ir pasidalins vertingomis įžvalgomis bei patarimais.

Šiais laikais internete yra daugybė siūlymų įvertinti nekilnojamojo turto kainą nemokamai. Kritiškas klientas supranta, kad tai visada daroma su viltimi parduoti brokerio paslaugas. Todėl dažnai objektyvus rinkos kainos nustatymas nėra tokio vertinimo prioritetas. Dažnai būna atvirkščiai – norėdamas įtikti klientui, brokeris gali įvardinti didesnę kainą, negu ji yra iš tikrųjų.

Todėl rekomenduojame užsisakyti nepriklausomą konsultaciją dėl būsto pardavimo, kuri leis Jums objektyviai įvertinti situaciją ir priimti pagrįstus sprendimus, o nusprendus parduoti nekilnojamjąjį turtą savarankiškai – nesuklysti dėl prašomos kainos.

Nekilnojamojo turto rinkos kainos įvertinimo paslaugos kaina – 50 eurų. Tuo atveju, kai dėl įvertinto nekilnojamojo turto dviejų mėnesių bėgyje pasirašoma atstovavimo sutartis pardavimui, šis mokestis išminusuojamas iš numatyto komisinio mokesčio.

Siūlome platų spektrą paslaugų nekilnojamojo turto pirkėjams – nuo pasirinkto nekilnojamojo turto įvertinimo iki pilno atstovavimo perkant. Išsamesnį šių paslaugų aprašymą rasite čia (nuoroda).

Kreipkitės, kai abejojate prašoma turto kaina ar teisėtumu, negalite išsirinkti tarp kelių patinkančių variantų arba norite įvertinti investicinę grąžą.

Parduodant ar perkant nekilnojamąjį turtą galima išvengti didelių nuostolių laiku pasikonsultavus su specialistais.

Teisingai paruošta preliminarioji turto pirkimo pardavimo sutartis turi apsaugoti visas šalis nuo netikėtumų, tuo pačiu užtikrinant susitarimo vykdymą. Kartais, susitelkdami į kainą ir palikamus baldus, žmonės neįvertina terminų svarbos. Dažnai pasitaiko, kad jau pasirašius preliminarią sutartį, paaiškėja, kad sandoriui būtinas teismo leidimas, nėra tinkamas sklypo planas, reikia gauti bendrasavininkų sutikimą ar pan. Laiku apie tai nepagalvojus rizikuojama neįvykdyti sandrio sutartu laiku ir sumokėti baudą.

Pasirašant statybos darbų sutartį dar svarbiau numatyti visas galimas problemas iš anksto. Brokas, terminų nesilaikymas, neapskaitytas avansas, išaugusi darbų kaina – turtbūt dažniausiai pasitaikantys užsakovų nusiskundimai.

Visais nekilnojamojo turto ir statybos teisės klausimais galite kreiptis ir tiesiogiai į mūsų partnerį – Advokatų kontoros Ecovis ProventusLaw teisininką Marių Matiuką tel. 8 687 27819.

Jūs nustebsite kiek daug galima būtų sutaupyti paklausus teisininko nuomonės prieš sandorį, o ne po jo.

Jeigu turite aukščiau nepaminėtų specifinių klausimų dėl nekilnojamojo turto arba tiesiog abejonių – pasitarkime. Ilgametė patirtis ir išsilavinimas leidžia mums profesionaliai Jums padėti. O jeigu negalėsime atsakyti – pasakysime Jums apie tai atvirai ir sąžiningai bei patarsime kur galėsite ieškoti sprendimų.

Norite pasitarti? Parašykite mums!

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis per 24 darbo valandas: