Pagalba perkant

Sąžiningas ir efektyvus Jūsų interesų atstovavimas yra pagrindinis mūsų darbo prioritetas.

 

Padėti nusipirkti nekilnojamąjį turtą galime keliais būdais, priklausomai nuo Jūsų poreikių ir planuojamo skirti tam laiko:

Tai pats paprasčiausias ir pigiausias bendradarbiavimo būdas, kuris padės Jums sutaupyti ir neapsirikti perkant nekilnojamąjį turtą. Daugelis klientų jaučiasi saugiau turėdami šalia patyrusį pagalbininką, pasiruošusį atsakyti į visus klausimus.

Įvertinsime pasirinkto nekilnojamojo turto kainą, remdamiesi buvusiais panašiais sandoriais bei aktualia rinkos situacija. Patikrinsime dokumentus – ar nėra areštų ir kitų apribojimų disponuoti.

Esant reikalui, parengsime preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį bei padėsime surinkti kitus sandoriui reikalingus dokumentus.

Priklausomai nuo situacijos ir darbo apimties, ši paslauga kainuos Jums 50 – 200 eurų.

Kreipkitės, kai negalite išsirinkti tarp kelių patinkančių variantų. Išanalizuosime jų rinkos kainą, įvertinsime perspektyvas ir investicinį patrauklumą.

Užsakovui pageidaujant, apžiūrėsime nekilnojamojo turto objektus ir pravesime derybas dėl kainos ir įsigijimo sąlygų. Patikrinsime dokumentus – ar nėra areštų ir kitų apribojimų disponuoti.

Esant reikalui, parengsime preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį bei padėsime surinkti kitus sandoriui reikalingus dokumentus.

Priklausomai nuo situacijos ir darbo apimties, ši paslauga kainuos Jums 200 – 900 eurų.

Jeigu negalite arba nenorite skirti laiko būsto paieškai, galite užsisakyti šią paslaugą ir pasamdyti nekilnojamojo turto brokerį atlikti visus darbus už Jus. Brokeris aptars su Jumis Jūsų poreikius ir lūkesčius, galimus sprendimus.

Jums bus atrinkti ir pasiūlyti Jūsų pageidaujamus parametrus atitinkančio nekilnojamojo turto skelbimai, operatyviai gausite informaciją apie naujai atsiradusius arba skelbimuose dar nereklamuojamus objektus.

Brokeris dalyvaus pasirinktų būstų apžiūroje, atstovaus Jūsų interesus derybose, konsultuos dėl objektų trūkumų ir pranašumų bei teiks rekomendacijas.

Apsisprendus dėl perkamo objekto, parengsime preliminariąją pirkimo-pardavimo sutartį, patikrinsime ar nekilnojamajam turtui nėra taikomi apribojimai, padėsime surinkti sandoriui reikalingus dokumentus.

Priklausomai nuo situacijos ir darbo apimties, šios paslaugos kaina – nuo 900 eurų.

Dažniausiai šia paslauga naudojasi užsienyje gyvenantys klientai, kai brokeris atstovauja jų interesus pagal notaro (arba ambasadoriaus) patvirtintą įgaliojimą visą paieškos ciklą – nuo skelbimų peržiūros iki sandorio sudarymo pas notarą ir nekilnojamojo turto perėmimo, o kartais ir dar toliau – paruošiant įsigytą būstą nuomai ir jį išnuomojant.

Visos šios paslaugos sąlygos, darbo apimtys ir kaina aptariamos individualiai.

Norite nusipirkti nekilnojamąjį turtą? Parašykite mums!

Užpildykite šią formą ir mes susisieksime su Jumis per 24 darbo valandas: